اخبار سریال Riverdale

 Riverdale برای فصل چهارم تمدید شده و قرار است پخش آن اواخر ۲۰۱۹ آغاز شود و تا اواسط ۲۰۲۰ ادامه پیدا کند.

 

در اولین اپیزود از فصل چهارم سریال ریوردیل به لوک پری بازیگر نقش فرد اندروز ادای احترام خواهد شد، و همچنین به سرنوشت شخصیت او اشاره می شود. تمام کسانی که پری را می شناختند، مخصوصا کسانی که طرفدار او بودند، با شنیدن خبر فوت کردن او ناراحت شدند و اشک ریختند. اما وقتی این خبر به گوشمان خورد، در ذهن ما یک سوال ایجاد شد: اینکه چه اتفاقی برای شخصیت او در سریال Riverdale رخ خواهد داد؟ [که سوالی خودخواهانه بود!] که ظاهرا روبرتو آگویر ساکاسا شورانر این سریال برنامه ای برای گرامی داشت یاد او در ذهنش دارد، این نویسنده همچنین اطلاعات تازه ای را در ارتباط با فصل بعدی فاش کرده است.

 

 

در تاریخ ۲۸ فوریه بود که شنیدیم لوک پری بستری شده و حال چندان خوبی ندارد، چند روز بعد او از میان ما پر کشید و طرفداران خودش را تنها گذاشت. آقای پری ۵۲ سال عمر کرد و طی فعالیت هنری خودش در فیلم و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرد. از جمله کارهای مشهور او می توانیم به Beverly Hills 90210 و Buffy the Vampire Slayer اشاره کنیم، ولی ما او را بیشتر بخاطر بازی در سریال Riverdale محصول شبکه The CW می شناسیم. شخصیت او در این سریال فرد اندروز نام دارد که پدر ستاره اصلی داستان، آرچی است مردی آرام که برای خوشبختی پسرش از انجام هیچ کاری دریغ نمی کند و به حقیقت آرام ترین شخصیت سریال بوده است، و یکی از دوست داشتنی ترین ها.

با وجود اینکه هنگام فوت کردن پری هنوز اپیزودهای پایانی فصل سوم جلوی دوربین نرفته بود، در سریال اشاره ای سرنوشت شخصیت او نشد و هنوز برای ما یک سوال بزرگ است. اما حالا طبق تازه ترین شنیده ها، روبرتو آگویر ساکاسا شورانر Riverdale برنامه هایی برای این قضیه دارد. او تایید کرد که در اپیزود نخست فصل چهارم به سرنوشت فرد اندروز اشاره خواهد شد، که یکی از مهم ترین اپیزودهای سریال است. در این اپیزود علاوه بر اینکه به سرنوشت نهایی فرد اشاره می شود، بلکه قصد دارند به خود لوک پری هم ادای احترام کنند.

زمان پخش سریال

اولین اپیزود از فصل چهارم سریال Riverdale در تاریخ چهارشنبه ۱۷ مهر روی آنتن شبکه The CW می رود، ما بزودی خبرهای خیلی جذابی در مورد این فصل و وقایع پیش رو منتشر می کنیم.

تریلر فصل 4

 منبع : یوز دی ال

دانلود کامل سریال ریوردیل
19 نظر ارسال شده
shima گفت:

ایول تمدیدش کردن. هر دو سریال عالی هستند.

sina گفت:

niceeeeeeee

Amir گفت:

چرا گفته نتفلیکس؟

admin گفت:

چایی نوشته نشده نتفلیکس

qzzzl گفت:

فصل چهارمش کی میاد؟؟؟

admin گفت:

قسمت اخبار توضیحات کامل داده شده

Alireza گفت:

تو توضیحات نوشته شده october9 قراره پخش بشه
ولی تو تریلر زده 11 اکتبر
بالاخره کدومه؟

admin گفت:

9 اکتبر از شبکه cwبخش میشه 10 اکتبر در سایت قرار میگیره و تریلر هم برای پخش از شبکه نتفلیکس هس که از تاریخ دیگه ای پخش میشه
سوال دیگه ای اگه هس علی رضا جان در خدمتم

Mahi گفت:

۱۱ اکتبر فیلم همراه با زیرنویس داخل سایت قرار میگیره؟؟

admin گفت:

10 اکتبر قرار میگیره و زیر نویس تا شب قرار میگیرد

یلدا گفت:

وااای چقدر بد خیلی ناراحت شدم بابای ارچی خیلی شخصیت ارامش بخشی بود ?

سجاد گفت:

سلام به مدیر و ادمین های سایت یوز دی ال واقعا خبر خیلی بدی بود و ناراحت شدم واقعا بازیگر خوبی بود و علاوه بر این از همه ی شما یوز دی الی های عزیز ممنونم که این سریال جذاب رو زودتر از تمام سایت ها قرار میدید و من برای چک کردن قسمت های جدید این سریال فقط به سایت شما سر میزنم.
امیدوارم در کارتون موفق باشید و این متن رو یه هدیه ی کوچیک به خودتون بدونید و امیدوارم روز به روز سایتتون پیشرفت بکنه و تو صفحه ی اول سرچ قرار داشته باشه.
به امید روزهای بهتر و حال خوب برای همه ی شما.

ABOLFAZL گفت:

همراه با امدن فیلم ایا زیر نویس هم میاد یا نه؟

admin گفت:

قسمت اول کمی با تاخیر قرار میگیره از قسمت 2 معمولا ظهر همان روز پخش میشه

ABOLFAZL گفت:

من وقتی REVERDALE از سایت شما گرفتم اصلا زیرنویس هاش با وقتی حرف میزد خیلی دیر بود یا خیلی زود زیرنویس هاش بودند خواهش میکنم فصل چهار امد هراه با حرف زدن بازیکن های فیلم زیرنویس هم بیاد باید دقیق باشن خیلی بهتره اگه درستشون کنید ممنون

admin گفت:

شما باید زیرنویس مناسب همان کیفیتی که دانلود کرده اید انتخاب کنید در ضمن در همه پلیرها می شود زمان زیرنویس را جلو یا عقب برد تا با فیلم هماهنگ شود

شکیبا 80 گفت:

این اهنگی که آخرای تریلر پخش میشه اسمش چیه؟کسی میدونه؟

Hirow گفت:

قسمت 10 فصل 4 کی پخش میشه؟!

admin گفت:

یک دو هفته اینده