دانلود سریال ایرانی لحظه گرگ و میش

دانلود سریال «لحظه گرگ و میش» با لینک مستقیم

قسمت 50 (آخر) قرار گرفت

دانلود سریال ایرانی لحظه گرگ و میش

دانلود سریال لحظه گرگ و میش

مشخصات سریال

منتشر کننده : یوز دی ال

نام سریال : لحظه گرگ و میش

گروه فیلم : اجتماعی

شبکه پخش کننده : سه سیما

محصول سال : 1397

محصول کشور : ایران

تعداد قسمت ها : 50

نویسندگان : مونا انوری زاده و همایون اسعدیان

کارگردان :همایون اسعدیان

بازیگران : فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی‌نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری و …

خـلـاصــــه داسـتـان

داستان این مجموعه تلویزیونی، روایتگر فراز و فرود زندگی خانواده‌ای اصیل در طول سه دهه‌ با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است، روایتی که از دهه 60 آغاز گشته، حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.…که میتوانید از سایت یوز دی ال رایگان دانلود کنید.

  اخبار سریال :

سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان در 50 قسمت برای شبکه سه سیما تولید شده است. نویسندگان سریال لحظه گرگ و میش مونا انوری زاده و همایون اسعدیان می باشند.این سریال در روزهای پایانی شهریور 96 کلید خورده است.

در این سریال که در ابتدا «سوگند» نام داشت، فاطمه گودرزی و فرید سجادی حسینی نقش یک زوج و نقش محوری قصه‌ را بازیگری جدید با کاراکتر «حنانه» بر عهده دارد.

 

زمان پخش سریال لحظه گرگ و میش

سریال لحظه گرگ و میش قرار است از روز شنبه 1 بهمن ماه ، بعد از اتمام سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و سریال گشت پلیس از شبکه سه سیما پخش شود.

 

تیزر سریال لحظه گرگ و میش

ترانه اولین تیزر سریال لحظه گرگ و میش با صدای محمد معتمدی از آلبوم موسیقی حالا که می‌روی و با شعری از محمدمهدی سیار است که این آلبوم تازه‌ترین کار محمد معتمدی است.

 

آهنگ تیتراژ پایانی سریال لحظه گرگ و میش

لینک دانلود