دانلود سریال تاریکی شب روشنایی روز باکیفیت عالی 

دانلود سریال تاریکی شب روشنایی روز به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل 

قسمت 19(آخر) قرار گرفت 

دانلود سریال تاریکی شب روشنایی روز

دانلود سریال تاریکی شب روشنایی روز

مشخصات سریال

منتشر کننده : یوز دی ال

نام سریال : تاریکی شب روشنایی روز

گروه فیلم : درام، عاشقانه

شبکه پخش کننده : دو سیما

محصول سال : 1397

محصول کشور : ایران

تعداد قسمت ها : 22

تهیه کننده : مجید رضابالا

کارگردان :حجت قاسم‌زاده اصل

بازیگران : فرهاد قائمیان،‌ حمیدرضا آذرنگ، سام کبودوند، فرخ نعمتی، مهوش وقاری، سیدمهرداد ضیایی، فرزین صابونی، احسان امانی، مائده طهماسبی، بهاران بنی‌احمدی، بهرام ابراهیمی، روزبه حصاری، مهرداد ضیایی، ناصر ممدوح، پرویز پورحسینی، امیرحسین مدرس، کیوان ساکت‌اف و…

خـلـاصــــه داسـتـان

این سریال در دو برهه زمانی گذشته و حال اتفاق می‌افتد و روایتی از زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند. بهنام طریقت به همراه همسرش در گذشته دانشجوی پزشکی بودند که فعالیت سیاسی هم داشتند…که میتوانید از سایت یوز دی ال رایگان دانلود کنید.

 

اخبار سریال تاریکی شب روشنایی روز

تصویربرداری فاز اول این سریال نیمه دی‌ماه سال گذشته به پایان رسید و فرهاد قائمیان در نقش بهنام طریقت خیر مدرسه‌ ساز، مائده طهماسبی اکرم، بهرام ابراهیمی‌ محمد، بهاران بنی‌احمدی فرشته و… در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند. تدوین سریال به طور کامل انجام شده و سریال در قالب 22 قسمت تولید شده است. همچنین هادی فیض آبادی و علی مینو سپهر خواننده های تیتراژ پایانی این سریال هستند. قصه اصلی این سریال پیرامون پیمان، عشق و وفاداری و داستانی عاشقانه و مربوط به عشقی 40 ساله و ناکام است.

 

 

تیزر سریال تاریکی شب روشنایی روز

 

لینک های دانلود